Pomoc

rozwiń wszystko
zwiń wszystko
1

Dla dzieci w jakim wieku przewidziany jest serwis toyotakids.pl?

Strona przewidziana jest dla dwóch kategorii wiekowych: do 5 lat i 6-9 lat. Za każdym razem system sprawdza, ile dziecko ma lat, i udostępnia dostosowaną do wieku wersję strony. Wersje te różnią się poziomem trudności i mechaniką gier. Nastolatki w wieku 10-18 lat zapraszamy do klubu Toyota Juniors: www.toyotajuniors.pl.

zwiń
2

Czy można poruszać się po stronie bez rejestracji?

Użytkownik niezarejestrowany w serwisie "MotoKosmiczny Świat Toyoty" może zajrzeć na stronę główną, poznać wyniki graczy, obejrzeć galerię prac dzieci, a także przeczytać informacje o programie Toyota Kids. Pozostałe elementy, takie jak tworzenie awatara oraz możliwość skorzystania z aplikacji, dostępne są jedynie dla użytkowników zarejestrowanych.

zwiń
3

Dlaczego formularz rejestracyjny jest tak szczegółowy?

Prosimy o podanie wielu danych osobowo-teleadresowych. Data urodzenia warunkuje przynależność dziecka do młodszej i starszej grupy wiekowej w klubie Toyota Kids oraz, po ukończeniu 10 lat, przeniesienie do klubu Toyota Juniors. Podanie dokładnego adresu zamieszkania umożliwia nam wysyłanie drobnych upominków do wszystkich klubowiczów oraz nagród konkursowych, mailowego - wysłanie informacji o nowych aplikacjach i konkursach w serwisie.

zwiń
4

Wypełniłam/-em z dzieckiem formularz rejestracyjny. I co dalej?

Po wypełnieniu formularza na podany w nim adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknięcie w link pozwoli aktywować konto i tym samym umożliwi korzystanie ze wszystkich atrakcji na stronie. W razie problemów prosimy o kontakt: redakcja-kids@toyota.pl.

zwiń
5

Czy aplikacje dostępne na toyotakids.pl zawierają elementy przemocy?

Zdecydowanie nie. Zadbaliśmy o to, aby każda z gier była połączeniem edukacji i zabawy. Gry mają dawać radość oraz edukować. Naszym celem nie jest przykuwanie dzieci do monitorów, ale uczenie ich rozsądnego korzystania z nowych technologii.

zwiń
6

Czy w każdą grę można zagrać tylko raz?

Znając doskonale zamiłowanie najmłodszych do powtarzania ulubionych czynności, przewidzieliśmy taką możliwość. Pod uwagę zawsze będzie brana najwyższa liczba punktów.

zwiń
7

Czy kolejność rozwiązywania zadań jest dowolna?

Fabuła MotoŚwiata Toyoty została stworzona tak, aby dziecko nowe kompetencje mogło zdobywać stopniowo, kolekcjonując punkty i odznaczenia. Należy więc zachować proponowaną kolejność działań.

zwiń
8

Moje dziecko przeszło już wszystkie gry dostępne na stronie. Czy to już koniec atrakcji?

Zdecydowanie nie! MotoŚwiat Toyoty jest stale rozbudowywany o nowe aplikacje, gry i konkursy. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma zapowiedź nowości na adres e-mail podany przy rejestracji.

zwiń
9

Czy obrazki wgrywane przez dziecko do galerii w kokpicie są widoczne dla innych użytkowników serwisu?

Tak, ale każdy obrazek musi zostać zaakceptowany przez administratora. Prace innych użytkowników można obejrzeć po kliknięciu przycisku „zobacz obrazki użytkownika” przy jego loginie w zakładce „Ranking”.

Trwa ładowanie...

Logowanie

Nie masz konta?

Zarejestruj się Zresetuj hasło


Przekręć urządzenie, aplikacja działa w trybie horyzontalnym.